Архіви рубрики ‘Пікетування, акції протесту’

Громадянам України – доступну та якісну медичну допомогу!

Попереджувальна Всеукраїнська акція протесту Професійної спілки працівників охорони здоров’я України за солідарної участі членських організацій ФПУ зібрала у Києві медиків з усієї України. В акції також взяли участь заступники Голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко та Олександр Шубін, керівники та представники багатьох всеукраїнських галузевих профспілкових організацій. 

Попереджувальна Всеукраїнська акція протесту Професійної спілки працівників охорони здоров’я України за солідарної підтримки членських організацій Федерації профспілок України

Акція розпочнеться 19 вересня о 8.30 на майдані Незалежності у Києві. Хода рухатиметься до Кабінету Міністрів України, далі – Верховної Ради України та Адміністрації Президента України. 

У Тернополі профспілки влаштували пікет під «білим домом»

Сьогодні, 5 квітня, профспілки області провели пікетування Тернопільської обласної ради та обласної державної адміністрації. Як зазначив голова Тернопільської обласної ради профспілок Андрій Присяжний, на акцію протесту їх зумовило вийти рішення НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу», що мало вступити в дію з 1 квітня.

Увага! Увага! Увага!

Початок пікетування Тернопільських обласних ради та адміністрації  профспілками області   об 11.00 год. 5 квітня       

У Києві відбулась Всеукраїнська акція профспілок

8 грудня у Києві Федерація профспілок України проводила Всеукраїнську акцію на підтримку вимог профспілок щодо посилення соціального захисту працівників та інших категорій громадян в умовах зростання цін на енергоносії та тарифів на житлово-комунальні послуги. Акція проводилась з метою забезпечення урахування в проекті Держбюджету видатків на реалізацію державних соціальних гарантій та недопущення зниження рівня життя населення. […]

Акція протесту працівників професійно-технічних навчальних закладів

13 жовтня 2016 року за організаційної підтримки  обласної ради профспілок, обласних профспілкових організацій працівників освіти і науки та агропромислового комплексу працівники професійно-технічних навчальних закладів області провели попереджувальний мітинг-пікет на захист своїх трудових прав. Під стінами Тернопільської обласної ради та обласної державної адміністрації зібралися біля 500 мітингувальників, які вимагали від керівництва області погашення заборгованості із виплати […]

Всеукраїнський марш протесту
Федерації профспілок України

Незважаючи на різке зубожіння своїх громадян, український уряд в черговий раз вдався до прийняття антисоціальних рішень щодо підвищення ціни на природний газ та тарифів на електроенергію для населення, що призведе до зростання витрат на життєво необхідні товари і послуги в 1,5-2 рази та поставить на межу банкрутства комунальні підприємства теплоенергетики і водопостачання.

Профспілкові лідери оголосили проведення в Києві маршу протесту

25 червня в ІА УНІАН під час прес-конференції лідери всеукраїнських профспілок заявили про рішення Ради ФПУ, прийняте 23 квітня, щодо проведення в м. Києві і в усіх регіонах країни Всеукраїнської акції протесту профспілок проти урядової політики підвищення цін і тарифів.  У Києві проведення багатотисячного маршу протесту планується на 6 липня ц.р. Усі небайдужі разом із профспілковцями […]

НІ! грабіжницьким тарифам на енергоносії та житлово-комунальні послуги

23 червня 2016 року відбулось чергове засідання ради Федерації профспілок України. Головним питанням наради був розгляд урядових ініціатив щодо підвищення цін на енергоносії, та, відповідно, позицію ФПУ, її членських організацій на захист прав та інтересів працюючих в умовах шокового підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.  

Студентська молодь обстоює свої права

7 квітня в Києві відбулась Попереджувальна акція протесту студентської молоді України. Розпочалася вона з мітингу у парку імені Т.Шевченка поруч з головним корпусом Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка. Студенти вишів звернулись до влади із закликом припинити наступ на їх соціально-економічні права, гарантовані законодавством. Молоді потрібно навчатись, а країні потрібні патріоти, тоді у неї буде майбутнє.