Архіви рубрики ‘Зустрічі, зібрання, наради’

Відбулось чергове засідання ради Профоб’єднання

15 березня 2018 року відбулось засідання ради Профоб’єднання. На початку засідання ради відбулося нагородження кращих профактивістів області занесених на Дошку пошани. З основного питання «Про стан виконання зобов’язань Територіальної угоди про регулювання соціально-економічних і трудових відносин в Тернопільській області на 2017-2018 роки у 2017 році» виступив завідувач відділу соціально – економічного захисту та правової роботи […]

Відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради

27 лютого 2018 року в приміщенні обласної державної адміністрації відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради. Головував на ньому очільник Тернопільської обласної ради профспілок Андрій Присяжний. Головним  питання порядку денного був розгляд стану виконання  зобов‘язань Територіальної угоди про регулювання соціально-економічних і трудових відносин в Тернопільській області на 2017-2018 роки у 2017 році.

Інформаційна діяльність профспілок – шляхи покращення та вдосконалення

26 лютого на черговій нараді голів обласних галузевих профспілкових організації було продемонстровано проект стратегії інформаційної діяльності Федерації профспілок України на 2018 – 2021 роки. Презентацію проводив керівник Прес-центру ФПУ Работа Юрій Іванович. Головним завданням даного заходу було продемонструвати  нинішній стан інформаційної діяльності профспілок, показати основні переваги та недоліки існуючої системи інформаційного забезпечення.

Відбулось навчання представників галузевих профспілок з питань охорони праці

Відбулась семінар-нарада з представниками обласних галузевих профорганізацій з питань охорони праці. У проведенні цього заходу взяли участь завідувач сектором розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму управління Держпраці Бойко Михайло Леонідович, лікар з гігієни праці управління Держпраці Марків Богдан Євгенович, технічний  інспектор праці обласної ради профспілок Марчук Михайло Михайлович.

Відбувся семінар-навчання профспілкових скарбників та бухгалтерів

17 січня 2018 року  в обласній раді профспілок спільно з ГУ ДФС України у Тернопільській області відбувся семінар бухгалтерів та скарбників первинних профспілкових організацій м. Тернополя та районів області . У семінарі взяли участь Галина Рудакевич  – головний бухгалтер обласної ради профспілок, Ольга Кондратюк  – заступник начальника управління, начальник відділу адміністрування податку на прибуток ГУ […]

Профспілки висловили рішуче «НІ!» наступу на трудові права громадян

Головним питанням порядку денного засідання Президії ФПУ, що відбулось сьогодні, 5 жовтня, у Києві стало визначення концепції дій профспілок на захист законних соціально-економічних прав трудящих в умовах реформ. Члени Президії констатували тотальний наступ на права громадян під час проведення змін у соціально-економічній сфері, зокрема, через запровадження пенсійної та медичної реформ, розробку соціально недосконалого проекту Держбюджету […]

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК
Продовжується робота над підготовкою пропозицій до “пенсійного законопроекту”

У Федерації профспілок України 18 липня відбулася робоча зустріч керівників ФПУ та представників всеукраїнських профспілок і профоб’єднань для опрацювання постатейних пропозицій до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», реєстр. № 6614, які пропонується через представників ФПУ у Верховній Раді України внести до Верховної Ради для врахування при […]

Головна тема – охорона праці

У дружній атмосфері пройшло навчання слухачів у школі молодого профактивіста. Про організацію роботи Школи молодого профактивіста розповів заступник голови облпрофради Микола Стадницький, який детально виклав  тематику та форму проведення занять цьогорічної Школи.

Профспілки і соціальні медіа

З 29 по 31 березня в Кишиневі проходив тренінг «Профспілки і соціальні медіа», в якому беруть участь 40 молодих профспілкових активістів з Молдови, Білорусії та України.  Протягом трьох днів учасники вивчали ефективне використання соціальних мереж для просування профспілкових заходів в онлайн просторі і обмінюватися досвідом.

Про виконання Програми дій, профспілкову солідарність та сучасні соціальні виклики

21 березня 2017 року відбулось засідання ради Профоб’єднання, в якому взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик, заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа, та виконавчий директор Організації роботодавців області Валерій Смирнов. На початку засідання ради відбулося нагородження кращих профактивістів області та переможців обласного конкурсу «Краща профспілкова організація Тернопільської обласної ради профспілок»