Архіви за місяць Лютий, 2018

Інформаційна діяльність профспілок – шляхи покращення та вдосконалення

26 лютого на черговій нараді голів обласних галузевих профспілкових організації було продемонстровано проект стратегії інформаційної діяльності Федерації профспілок України на 2018 – 2021 роки. Презентацію проводив керівник Прес-центру ФПУ Работа Юрій Іванович. Головним завданням даного заходу було продемонструвати  нинішній стан інформаційної діяльності профспілок, показати основні переваги та недоліки існуючої системи інформаційного забезпечення.

Як змінилися соціальні стандарти в Україні з 1 січня 2018 року

2018 рік стане черговим роком реформ в Україні. Частину з них прийняли у 2017 році, однак вступили в силу вони лише з 1 січня 2018 року. Спеціалісти обласної ради профспілок підготували інформаційний буклет основних соціальних стандартів, які найбільше вплинуть на членів профспілок у 2018 році. Важливі цифри-2018

Відбулось навчання представників галузевих профспілок з питань охорони праці

Відбулась семінар-нарада з представниками обласних галузевих профорганізацій з питань охорони праці. У проведенні цього заходу взяли участь завідувач сектором розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму управління Держпраці Бойко Михайло Леонідович, лікар з гігієни праці управління Держпраці Марків Богдан Євгенович, технічний  інспектор праці обласної ради профспілок Марчук Михайло Михайлович.