Архіви за місяць Листопад, 2018

18 листопада – День працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства Тернопільщини!

Від імені обласної ради профспілок та обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу щиросердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства! Це свято тих, хто присвятив себе служінню землі та найблагороднішій професії хлібороба й годувальника, хто своїми руками і розумом творить достаток і добро на нашій благодатній землі. Ваша звитяжна праця, уміле господарювання, […]

Відбулися змагання з волейболу

10 листопада 2018 року відбулися змагання серед команд профспілок у відкритому чемпіонаті обласної організації ФСТ “Україна” з волейболу. Участь взяли шість галузевих команд. Жеребкуванням розподілили команди на дві групи. У фінальну частину змагань вийшли чотири команди, які в запеклій боротьбі позмагалися за розподіл призових місць.

Відбулося чергове засідання ради Профоб’єднання області

8 листопада 2018 року відбулося чергове засідання ради Профоб’єднання області,  на якому розглянуто питання «Про поточний стан соціально-трудових відносин в Тернопільській області та дії профспілкових організацій щодо його покращення». У роботі профспілкового зібрання взяли участь голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик, голова організації роботодавців Тернопільської області Олег Караванський.