Архіви за місяць Червень, 2021

Шановні державні службовці!

Прийміть щирі вітання з професійним святом –  Днем державної служби України! У час, коли Україна героїчно долає виклики і загрози державності та суверенітету,  життя ставить перед вами нові завдання, зростає значимість вашої праці для суспільства. Віримо, вам під силу достойно їх виконувати. Профспілка надалі робитиме все можливе для покращення стану оплати вашої праці, захисту  трудових прав.

Шановні колеги, працівники галузі охорони здоров’я!

Прийміть найщиріші вітання напередодні вашого професійного свята – Дня медичного працівника! Дякуємо вам за самовідданість, терпіння, увагу і турботу про пацієнта. Саме ваша висока фаховість і рішучість, особливо, в час пандемії, – це запорука перемоги життя над усіма загрозами і викликами сьогодення. Тож нехай ваша невтомна, надважлива  праця буде належно оцінена суспільством та державою!

УВАГА! НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ – ПІДПИШИ ПЕТИЦІЮ!

Якщо ти найманий працівник, приєднуйся до ПРОТЕСТУ ТРУДІВНИКІВ і ПІДПИШИ ПЕТИЦІЮ владі проти поданих нею антитрудових законопроектів №№ 5371 та 5388 і підтримай ініціаторів петиції профспілкових правозахисників Орловську Ірину Григорівну за посиланням: https://itd.rada.gov.ua/services/petition/index/9346 та Зайцеву Оксану Олександрівну за посиланням: https://itd.rada.gov.ua/services/petition/index/9353. НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ – захисти свою ЧЕСТЬ, ГІДНІСТЬ І ПРАВО НА ПРАЦЮ!