Шановні працівники фізичної культури і спорту Тернопільщини!

Від імені обласної ради профспілок щиросердечно вітаю вас зі святом здоров’я, краси, сили і молодості – Днем фізкультури та спорту!

Профспілки Тернопільщини високо цінять ваш внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху в області. Завдяки вашій відданості спорту, багатому практичному досвіду та активній пропаганді здорового способу життя в області зростає популярність фізичної культури, зміцнюється матеріальна база для занять фізичною культурою дітей і молоді, примножуються спортивні традиції, щорічно поповнюється плеяда спортсменів високого класу.Провідні спортсмени Тернопільщини – це гордість не тільки нашого краю, а й усієї України, а їх високі спортивні досягнення – це слава й  імідж області у світовому співтоваристві.

Бажаю  ветеранам спортивного руху, спортсменам, тренерам і усім фахівцям галузі міцного здоров’я, родинного щастя, миру і злагоди, спортивного довголіття та нових спортивних вершин!

 

З повагою-

 Голова обласної ради

 профспілок                                                                А.В.Присяжний  cububuмакияж меган фоксprodvijenierybalkacatdog.xyzгрузы по украины