Шановні працівники соціальної сфери!
Дорогі колеги!

Щиросердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери – святом людей однієї з найблагородніших і найпочесніших професій на землі.

Ваша невтомна, сумлінна, повсякденна робота забезпечує реалізацію громадянами права на працю, належний рівень життя, соціальний захист, охорону здоров’я. Вона у значній мірі сприяє злагоді в суспільстві. Праця працівників соціальної сфери стає з року в рік все більш значимою і ближчою до людини.

Ви зігріваєте своїм душевним теплом і щирою турботою самотніх людей похилого віку, людей з особливими потребами, пенсіонерів, піклуєтесь про сиріт, дітей з багатодітних і незаможних родин, допомагаєте молоді в професійному самовизначенні, в працевлаштуванні безробітних, відстоюєте трудові та соціальні права трудівників, організовуєте оздоровлення, забезпечуєте матеріальну підтримку в разі тимчасової втрати працездатності чи трудового каліцтва, опікуєте учасників АТО і їх родини та вимушено переселених людей.

Від вашого професіоналізму, дорогі працівники соціальної сфери, вміння співчувати чужому болю, знаходити потрібні слова в складних життєвих ситуаціях іноді напряму залежать життя та здоров’я людей.

Властиві вам якості – самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою людей нашого Краю.

Прийміть, шановні працівники і ветерани соціальної сфери, щирі слова вдячності та великої поваги за вашу працю, яка стала вашою нелегкою, але щасливою долею, за чесне і сумлінне виконання своїх службових обов’язків.

Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя, родинного затишку, достатку і  любові!

Хай невичерпною буде чиста криниця Ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки!

 

З шаною і повагою-

 

Голова обласної ради профспілок                            Андрій Присяжний,

 

Голова Обласної організації профспілки

працівників соціальної сфери України                              Роман Ящищак