Відбувся семінар-навчання профспілкових скарбників та бухгалтерів

17 січня 2018 року  в обласній раді профспілок спільно з ГУ ДФС України у Тернопільській області відбувся семінар бухгалтерів та скарбників первинних профспілкових організацій м. Тернополя та районів області .

У семінарі взяли участь Галина Рудакевич  – головний бухгалтер обласної ради профспілок, Ольга Кондратюк  – заступник начальника управління, начальник відділу адміністрування податку на прибуток ГУ ДФС України у Тернопільській області, Віктор Орнатовський – головний державний ревізор-інспектор відділу аналізу та прогнозування надходження податків та зборів фізичних осіб, єдиного податку та розгляду звернень громадян ГУ ДФС України у Тернопільській області, Лілія Черевата  – головний державний ревізор-інспектор відділу аналізу та прогнозування  надходження податків та зборів фізичних осіб, єдиного податку та розгляду звернень громадян ГУ ДФС України у Тернопільській області, а також 78 бухгалтерів та скарбників профспілкових організацій м. Тернополя та районів області.

На семінарі  порушувалось широке коло питань з реєстрації, оподаткування та звітності профспілкових організацій, наведено нормативні документи, які регламентують діяльність неприбуткових організацій, а також ознайомлено присутніх з змінами та доповненнями до Податкового кодексу України.

Особливу увагу викликало ознайомлення з змінами з 1 січня 2018 року в оподаткуванні доходів фізичних осіб, виплат, які проводять профспілкові організації, подарунків, призів, сувенірів, матеріальної та благодійної допомоги, премії та інших витрат, пов’язаних з їх статутною діяльністю, із змінами до звітності, яку подають неприбуткові організації.