До Дня охорони праці відбувся семінар-навчання

У рамках проведення Дня охорони праці в обласній раді профспілок  відбувся  семінар з питань охорони праці. На цьому заході були присутні профактив та фахівці з охорони праці  підприємств, установ  та  організацій м. Тернополя та Тернопільського району, представники обласних галузевих профспілок з питань охорони праці.

У семінарі взяли участь Михайло Бойко-завідувач сектором розслідування , аналізу та обліку аварій та виробничого травматизму управління Держпраці в Тернопільській області, Богдан Марків-лікар з гігієни праці управління Держпраці, Володимир Гарин-страховий експерт з охорони праці Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, Володимир Андрунько-начальник НМЦК, Михайло Марчук-технічний інспектор праці обласної ради профспілок.

Михайло Бойко у своєму виступі дав детальний аналіз травматизму та стану охорони праці на підприємствах та в організаціях області у 2017 році та  першому кварталі поточного року, звернув увагу на недостатній рівень профілактики виробничого тавматизму зі сторони  служб охорони праці і профорганізацій на підприємствах і в організаціях області.

З порядком розслідування та обліком нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві а також проблемними питаннями, які виникають під час розслідувань нещасних випадків, присутніх ознайомив Володимир Гарин.

Про стан профілактики професійних захворювань та недоліки в організації і проведенні медичних оглядів працівників підприємств  та організацій області слухачі дізнались з виступу Бодана Марківа.

Досить вправно і в доступній формі провів практичне заняття з правил користування первинними засобами пожежогасіння  Володимир Андрунько. Він же ознайомив слухачів зі станом із пожежами та наслідками від них в області у 2017 році.

Про проведення Дня охорони праці в області під гаслом «Захищене і здорове покоління» розповів Михайло Марчук. Він ознайомив слухачів із Зверненням Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні та заходами профспілок області з цієї нагоди.

На численні питання учасників семінару виступаючі дали  відповіді та роз’яснення.определение позиций в рамблеркак сделать кашу маннуюлобановский александр игоревичмацл.руsunnic.xyzкиев купить