Співпраця триває

16 квітня на засіданні Президії обласної ради профспілок відбулось підписання Угоди про співпрацю між Управлінням Держпраці у Тернопільській області і Тернопільською обласною радою профспілок.

Предметом цієї Угоди є співпраця Сторін у здійсненні державного нагляду та громадського контролю за дотриманням гарантованих Конституцією та іншими законами України прав працівників з метою попередження та виявлення порушень законодавства з охорони праці, гігієни праці, законодавства про працю, вжиття заходів щодо їх усунення.

Угоду підписали начальник Управління Держпраці у Тернопільській області Наталія Олександрівна Рус та голова Тернопільської обласної ради профспілок Андрій Володимирович Присяжний.

На засіданні президії розглянуто та затверджено План заходів профспілок області із відзначення Дня охорони праці у 2018 році під гаслом «Захищене і здорове покоління» а також  План заходів обласної ради профспілок з підготовки та відзначення 100-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок.