Навчання у школі молодого профактивіста

Відповідно до плану заходів обласної ради профспілок з підготовки і проведення в області Дня охорони праці 17 квітня відбулося заняття в школі молодого профактивіста. Тема занять: Всесвітній день охорони праці. Історія виникнення.

Зробивши невеликий екскурс з історії виникнення Дня охорони праці, керівник школи, заступник голови обласної ради профспілок Микола Стадницький, ознайомив слухачів із Зверненням оргкомітету області та планом заходів обласної ради профспілок з підготовки та проведення  у 2018 році Дня охорони праці під гаслом «Захищене і здорове покоління».

Технічний інспектор праці обласної ради профспілок Михайло Марчук

у своєму виступі ознайомив присутніх із повноваженнями профспілок щодо здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про  охорону праці, із структурою технічної інспекції праці профспілок.

Про державний контроль та нагляд за додержанням законодавства про працю молоді профактивісти (студенти) дізнались прослухавши цікаву лекцію із застосуванням технічних засобів начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових  актів  управління  Держпраці  у  Тернопільській  області Ігора Хаварівського.

         Про структуру та завдання Фонду соціального страхування України у своєму виступі розказав начальник відділу страхових експертів з охорони праці  у Тернопільському міському відділенні управління виконавчої дирекції ФСС у Тернопільській області Святослав Кітура.

З основними державними соціальними стандартами в 2018 році слухачів школи ознайомив завідувач відділу соціально-економічного захисту та правової роботи обласної ради профспілок Василь Когут.