Технічній інспекції праці профспілок – 100 років

23 травня обласна рада профспілок з нагоди сторіччя утворення технічної інспекції праці профспілок України провела урочисту зустріч профспілкового активу з ветеранами технічної інспекції праці профспілок області, кращими представниками галузевих профспілок з питань охорони праці.

З вітального слова голови обласної ради профспілок Андрія Присяжного  розпачалась зустріч. У свому вистопі він розповів про становлення та розвиток технічної інспекції праці профспілок Тернопільщини.

З привітаннями з нагоди сторіччя утворення технічної інспекції праці профспілок до присутніх  звернулись начальник управління Держпраці в Тернопільській області Наталія Олександрівна Рус та начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Федір Всеволодович Бортняк.

З нагоди цієї історичної дати за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у становленні та розвитку технічної інспекції праці профспілок області Почесними грамотами ФПУ, а також Подяками і матеріальними винагородами обласної ради профспілок були відзначені ветерани, кращі представники галузевих профспілок з питань охорони праці.

Своїми спогадами та враженнями про роботу в технічній інспекції праці профспілок області поділились Володимир Федорович Петров, Петро Костянтинович Костін, Михайло Васильович Розумний, Віктор Юхимович Литвинчук.парамонова клиника саратов ценыСувенирытеленраммбольница саратовкупить в китае без посредниковRecom