Відбувся семінар-навчання профспілкових скарбників та бухгалтерів

29 січня 2019 року  в обласній раді профспілок спільно з ГУ ДФС України у Тернопільській області відбувся семінар бухгалтерів та скарбників  первинних профспілкових організацій  м. Тернополя  та районів області.

У  семінарі взяли участь Галина Рудакевич – головний бухгалтер обласної ради профспілок, Ольга Кондратюк – заступник начальника відділу адміністрування податку на прибуток  ГУ  ДФС України   у Тернопільській області, головні державні ревізори-інспектори відділу аналізу та прогнозування  надходження податків та зборів фізичних осіб, єдиного податку та розгляду звернень громадян ГУ ДФС України у Тернопільській області Віктор Орнатовський та Зоряна Костів, а також  бухгалтери та скарбники профспілкових організацій м. Тернополя.

        На семінарі порушувалось широке коло питань з реєстрації, оподаткування та звітності профспілкових організацій, наведено нормативні документи, які регламентують діяльність неприбуткових організацій, а також ознайомлено присутніх з змінами та доповненнями до Податкового кодексу України.

Особливу увагу викликало ознайомлення з змінами з 1 січня 2019 року в оподаткуванні доходів фізичних осіб, виплат, які проводять профспілкові організації, подарунків, призів, сувенірів, матеріальної та благодійної допомоги, премії  та інших витрат, пов’язаних з їх статутною діяльністю, із змінами до звітності, яку подають неприбуткові організації.prodvijenie.xyzmobile advertising networkсвингеровфгбоу дпо ипк фмба россииRecombest place to stay in moscow