Рада Профоб’єднання підвела підсумки виконання Територіальної угоди

20 березня 2019 року під головуванням голови обласної ради профспілок Андрія Присяжного відбулося засідання ради Профоб’єднання на якому було розглянуто питання стану виконання обласною радою профспілок зобов’язань Територіальної угоди про регулювання соціально-економічних і трудових відносин в Тернопільській області на  2017-2018 роки.

З головного питання виступив завідувач відділу соціально-економічного захисту та правової роботи обласної ради профспілок Василь Когут. У своїй доповіді він проаналізував виконання зобов’язань Територіальної угоди на 2017-2018 роки обласною радою профспілок у 2018 році.

Також з даного питання виступив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський. Він дав змістовні відповіді на критичні зауваження та запитання учасників засідання ради Профоб’єднання.

Підсумовуючи розгляд зазначеного питання, Андрій Присяжний запропонував внести його на розгляд обласної тристоронньої соціально-економічної ради у квітні ц.р. та продовжити термін дії Територіальної угоди про регулювання соціально-економічних і трудових відносин в Тернопільській області до часу прийняття нової Генеральної угоди.

цфеы фззлинкбилдингбренд продвижение сайтов этапыnutrabaitsобувь из китаялучший бюджетный камерофон 2018