Все про безпеку життєдіяльності

У рамках проведення Всесвітнього Дня охорони праці в обласній раді профспілок  відбувся  семінар-нарада з головами профспілкових комітетів, представниками обласних галузевих профспілок та громадськими інспекторами з охорони праці  підприємств, установ  та  організацій м. Тернополя та Тернопільського району.

У проведенні заходу взяли  участь начальник відділу інспекційної роботи та організаційно-аналітичного забезпечення управління Держпраці у Тернопільській області  Віктор Андрійчук, начальник відділу нагляду в АПК, СКС, на транспорті та зв’язку управління Держпраці Петро Гичка, начальник відділу охорони праці ТзОВ «СЕ Борднетце – Україна» Іван Томунь, інспектори зв’язків з громадськістю Управління ПП в Тернопільській області Департаменту ПП Олеся Мялковська та Ігор Івасів, технічний інспектор праці облпрофради Михайло Марчук.

.  Віктор Андрійчук у своєму виступі дав детальний аналіз травматизму та його наслідки в області у 2018 році та першому кварталі 2019 року. Зокрема зупинився на причинах його виникнення, проведенні упереджуючих заходів.

Досвідом щодо співпраці служби охорони праці та профспілкового  комітету підприємства у проведенні адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці у філіях та їх структурних , підрозділах поділився Іван Томунь. Він звернув увагу на необхідності вдосконалення системи управління охороною праці на підприємстві та підвищення її ефективності.

Жваво і в доступній формі відбулась розмова представників патрульної поліції Олесі Мялковської та Ігора Івасіва з присутніми. В наглядній формі вони продемонстрували як учасники дорожнього руху (водії, пішоходи, пасажири) мають виконувати вимоги Правил дорожнього руху, закликали слухачів не проходити повз порушення, які допускають учасники дорожнього руху, роз’яснювати їм про можливі наслідки.

Петро Гичка у своєму виступі зупинився на порушеннях Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів як на виробництві, так і в побуті, що, як правило, призводять до електротравм, в тому числі і смертельних, а також до пожеж. Він навів приклади електротравматизму на виробництві і в побуті, Звернув увагу на недостатній рівень навчання Правилам електробезпеки як на виробництві, так і в закладах освіти.

Із заходами профспілок області з підготовки і проведення Всесвітнього дня охорони праці та станом травматизму у 2018 році на підприємствах та організаціях, де діють профспілкові організації, присутніх ознайомив технічний інспектор праці обласної ради профспілок Михайло Марчук.

На численні питання слухачів доповідачі дали  грунтовні відповіді та роз’яснення.

 

Технічний інспектор праці облпрофради  Михайло Марчук

скачать программы для андроид бесплатнооптимизация сайта seoвоблер косадакаcmscatdogrussia winter palace