Навчання у школі молодого профактивіста

18 квітня у школі молодого профактивіста відбулося чергове заняття.

Тема занять: Державний нагляд і громадський контроль за станом охорони праці.

Керівник школи, заступник голови обласної ради профспілок Микола Стадницький, зробивши невеликий екскурс в історію  Дня охорони праці, ознайомив слухачів із Зверненням оргкомітету області та планом заходів обласної ради профспілок з підготовки та проведення  у 2019 році Дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Про державний нагляд за охороною праці молоді профактивісти (студенти) дізнались, прослухавши цікаву лекцію завідувача відділом нагляду на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Тернопільській області Віктора Мовчана. Він також ознайомив зі станом виробничого травматизму в області та завданнями Держслужби у попередженні нещасних випадків і профзахворювань на виробництві.

Технічний інспектор праці обласної ради профспілок Михайло Марчук у своєму виступі ознайомив присутніх із повноваженнями профспілок щодо здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про  охорону праці, із структурою технічної інспекції праці профспілок.

Про структуру та завдання Фонду соціального страхування України у своєму виступі розказав страховий експерт з охорони праці Тернопільського міського відділення виконавчої дирекції ФСС у Тернопільській області Володимир Гарин.

З основними державними соціальними стандартами в 2019 році слухачів школи ознайомив завідувач відділу соціально-економічного захисту та правової роботи обласної ради профспілок Василь Когут.

 

url как узнатьпродвижение сайта медицинских услугпо номеру ггuznat-otkudabalalakiacity breaks to st petersburg