Відбулась обласна літня спартакіада профспілок 2019

1 та 8 червня 2019 року в м. Тернополі відбулась обласна літня спартакіада серед команд галузевих профспілок та трудових колективів виробничої і соціальної сфер. Змагання проходили в 5 видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

Найчисельнішими були командні замагання з міні-футболу та  волейболу.

Турнір з міні-футболу проводився в приміщенні фізкультурно-оздорочого комплексу ДЮСШ з ігрових видів спорту. Участь взяли дев’ять команд галузевих профспілок.

У підсумку бронзовим призером змагань стала команда профспілки працівників культури. Друге місце посіла команда профспілки працівників агропромислового комплексу, яка у фінальній грі поступилася команді профспілки працівників обленерго.

У змаганнях з волейболу участь взяли шість галузевих команд. Жеребкуванням розподілили команди на дві групи. У фінальну частину змагань вийшли чотири команди, які в запеклій боротьбі позмагалися за розподіл призових місць. Відтак перемогу здобула команда профспілки працівників освіти і науки. Призові друге та трете місця вибороли відповідно команди профспілок працівників Пенсійного фонду та споживчої кооперації.

Усього участь у змаганнях взяли понад 190 спортсменів з 12 галузевих профспілкових організації.

У загальнокомандному заліку змагань переможцями стала команда профспілки працівників освіти і науки. Друге та третє місце відповідно посіли команди профспілки працівників охорони здоров’я та харчової промисловості.