Шановні медичні працівники!

Від імені  обласної  ради профспілок та обласної  організації профспілки працівників охорони здоров’я сердечно вітаємо всіх   працівників закладів охорони здоров’я з професійним святом –

Днем медичного працівника!

Професія лікаря – одна з найдавніших і найшановніших, бо людина завжди потребувала медичної допомоги, незважаючи на вік і фах, посаду і достаток.

Це найгуманніша і найпотрібніша людям професія. Основне професійне покликання працівників галузі – збереження людського життя та здоров’я.

І довіра до працівників галузі сформувалась у суспільстві завдяки  Вашій самовідданій  праці.

Галузь охорони здоров’я сьогодні переживає нелегкі часи, проте престиж професії залишається високим. Великою є відповідальність, яку Ви несете перед людьми, які вірять Вам і звертаються до Вас за допомогою чи порадою. І сьогодні під час складної суспільно-політичної ситуації в країні медичні працівники в котрий раз доводять свою професійність та відповідальність. Впевнені, що у кожного мешканця знайдеться немало теплих слів подяки медикам.

Будьте ж і самі здорові, зберігайте бадьорість і оптимізм!

Бажаємо усім, хто присвятив своє життя служінню добру та людяності, невичерпних сил і завзяття, творчої наснаги у важливій і такій необхідній суспільству праці. Нехай завжди і в усьому Вас супроводжує успіх!

Нових планів і здобутків, надійних колег і вірних друзів, здоров’я, злагоди і добра Вам і Вашим родинам, миру і процвітання нашій рідній Україні!

 

 

Голова обласної ради профспілок                           А.В.Присяжний                       

Голова обласної організації профспілки

працівників охорони здоров’я                                      В.П. Кузів

 микроформатыМинус-слова стоп-словаvkhackprojectprodvijenie3д ручка цінакитай часы настройка