9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури!

Від імені обласної ради профспілок  та обласної організації профспілки працівників культури щиросердечно вітаємо вас з професійним святом –

Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Цей день є всенародним  вшануванням вашої неоціненної і шляхетної праці  задля щасливого і світлого майбутнього України, її процвітання й духовного відродження.

Саме ви – працівники клубів, будинків культури, бібліотек, музеїв, народні умільці – наближаєте людей до незгасних джерел творчості, ви підтримуєте іскру духовності, саме завдяки вам народжуються джерела, які живлять ріку великого народного мистецтва. Адже невтомною працею свого розуму і серця ви зводите підвалини для духовного, інтелектуального  та культурного зростання особистості, формуєте найвищі людські якості, творите сьогодення і майбутнє України.

Висловлюючи безмежну вдячність за вашу самовіддану працю, життєву мудрість, високий патріотизм та величну любов до України, бажаю усім вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного щастя, миру і злагоди, прихильної долі й благословенних днів!

 

 

З повагою –

 

Голова обласної ради

 профспілок                                                               А.В. Присяжний

 

 

Голова обласної організації

профспілки працівників культури                        Л.А. Забігайло