Завдання – дійти до людей!

Сьогодні розпочався тренінг «Ефективні навички комунікації для профспілкових об’єднань України», організований ФПУ у рамках проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

З вступним словом до учасників – фахівців з комунікацій членських організацій ФПУ і КВПУ – звернувся Голова ФПУ Григорій Осовий.

Він побажав успіхів у роботі та висловив сподівання, що під час дискусій і практичних занять буде напрацьований оновлений формат роботи у сфері комунікацій, що дозволить вибудувати цілісну модель комунікативної діяльності у рамках профспілкових організацій усіх рівнів.

Г.Осовий зазначив, що на сьогодні потрібен більш ефективний механізм, для підвищення поінформованості членів профспілок від центру до первинки.

– Завдання стоїть – дійти до людей, використовуючи сучасні інформаційні технології, – наголосив профспілковий лідер. – Масив інформації у нас колосальний, зокрема, робота над оновленням нормативно-правової бази, і питання полягає у тому, як вибудувати систему комунікацій, щоб кожен член профспілки був про це поінформований, налагодити зворотній зв’язок.

Г.Осовий назвав низку найбільш чутливих питань, що потребують реакції профспілок, серед яких – Трудовий кодекс та заплановані державою зміни у системі соціального страхування та захисту.

Він зауважив, що Урядом на засіданні 6 листопада було заплановане, а потім знято з розгляду питання з повного демонтажу системи соціального захисту, існуючої в Україні. Одним з розроблених Мінсоцполітики законопроектів пропонується, щоб державні стандарти і гарантії визначались виключно Урядом. Однак, в умовах дефіциту бюджетних коштів це загрожує подальшому скороченню соціальних виплат, чого профспілки допустити не можуть. тому що по рівню зарплат і пенсій Україна знаходиться на останньому місці в Європі, тому – ні кроку назад у плані обстоювання рівня соціальних гарантій і забезпечення подальшого зростання рівня життя наших громадян, – закликав лідер.

– Ось на такій позиції ми будемо вибудовувати свої відносини з владою і політиками. І якщо треба, то і виборювати їх через масові колективні дії, що нам, як профспілкам і належить робити, – акцентував Г.Осовий.

Протягом трьох днів учасники тренінгу під керівництвом досвідчених тренерів МОП: Джемала Ходжіча, старшого технічного радника Проекту МОП, Мамаду Суаре-МОП-АСRАV-Женева ознайомляться з новітніми технологіями для вирішення низки питань з наступної тематики:

– Медіа та кризова комунікація: Фішки для досягнення успіху;

– Комунікація та Адвокація: виклики та можливості для українських профспілкових об’єднань?;

– Як організувати ефективну кампанію?;

– Вебсайт: Аналіз та поради для успіху;

– Соціальні медіа: поради для успіху;

– Як створити інформаційний бюлетень?;

– Групова робота з розробки онлайн-бюлетеня;

– Як написати гарну історію та прес-реліз?;

– Мультимедійні навички: поради щодо фото та відео;

– Як реалізовувати комунікаційну стратегію? та ін.

Прес-центр ФПУ


http://fpsu.org.ua/news/61-nasha-borotba/16619-zavdannya-dijti-do-lyudej