Відбулося засідання ради Профоб’єднання Тернопільської області

16 березня 2021 року відбулося чергове засідання ради Профоб’єднання Тернопільської області. Участь у ньому взяв голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Головне питання порядку денного: «Про завдання профспілкових організацій з налагодження соціального діалогу з органами місцевого самоврядування та територіальними громадами». З інформацією з цього приводу виступив голова обласної ради профспілок Андрій Присяжний. Він охарактеризував теперішній стан соціально-трудових відносин в процесі здійснення децентралізації та територіальної реформи, окреслив можливості взаємодії профспілкових організацій та виконавчих органів місцевого самоврядування з метою збереження трудового потенціалу, підвищення життєвого рівня громадян.

Про позитивний досвід співпраці з територіальними громадами та галузеві проблеми, що виникли під час реформування, проінформували голови обласних організацій профспілки працівників освіти і науки Людмила Мокей та працівників соціальної сфери  Роман Ящищак.

У своєму виступі голова обласної ради Михайло Головко наголосив на тому, що за Конституцією Україна – соціальна держава. Але наразі її соціальна функція не здійснюється. Він запевнив присутніх у повазі до профспілок і готовності підтримувати їх у боротьбі за трудові права працівників, проти антинародних ініціатив Уряду щодо реформування трудового законодавства.