ПАМ’ЯТІ НАДІЇ МОХОВИК

З глибоким сумом сприйняли звістку, що на 65-му році пішла з життя Надія Миколаївна МОХОВИК, яка у 1990-2012 роках працювала редактором газети «Профспілкове життя»,  очолювала прес-центр та була керівником інформаційної служби Профоб’єднання.

Перестало битися серце доброї людини, яка завжди була прикладом ввічливості у стосунках з людьми. Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани.

 Усі, хто знав Надію МОХОВИК, любили і поважали її за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

 Життєвий шлях Надії Миколаївни – зразок людської гідності, добропорядності, уміння працювати з людьми, бути добрим помічником і порадником рядових спілчан у їх роботі.

Нехай добрий, світлий спомин про Надію Миколаївну, назавжди залишиться у серцях рідних, колег,  усіх, хто її знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

У нашій пам’яті Надія Миколаївна, назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне.

Вічна світла пам’ять нашій колезі і другу.

Поділяємо біль та горе рідних!

 

На жаль, ніхто не в силах зупинити час,

І те, що дано Богом, не змінити.

Та знай – ти завжди серед нас.

І в нашій пам’яті ти завжди будеш жити!

 

Обласна рада профспілок