НІ! грабіжницьким тарифам на енергоносії та житлово-комунальні послуги

РАДА1223 червня 2016 року відбулось чергове засідання ради Федерації профспілок України.

Головним питанням наради був розгляд урядових ініціатив щодо підвищення цін на енергоносії, та, відповідно, позицію ФПУ, її членських організацій на захист прав та інтересів працюючих в умовах шокового підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

 Після обговорення цього актуального і важливого питання, Рада ухвалила відповідну постанову (додається), у якої зокрема говориться, що ухилення попереднього Уряду від соціального діалогу та спільного пошуку потрібних людям рішень стало підставою вступу СПО об’єднань профспілок в колективний трудовий спір, висунення Трудового ультиматуму Кабінетові Міністрів України та проведення численних акцій протесту задля захисту соціально-економічних прав людини праці.

Було прийнято рішення провести 6 липня 2016 року в Києві Всеукраїнську попереджувальну акцію протесту проти підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги. Акція буде проходити шляхом маршу представників профспілок зі всіх регіонів і, як планується, їх чисельність буде не менш 50 тисяч. Цей марш буде продовжено пікетуванням Верховної Ради України та КМУ і підтримано у всіх регіонах країни. Це рішення після гострих та бурхливих дебатів було підтримано майже одноголосно.

Постанова №Р-2-4 “Про позицію і дії ФПУ, її членських організацій на захист прав та інтересів працюючих в умовах шокового підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги”

creating a budget plandigitalホテルライクインテリア工務 店 ハウス メーカー 比較sunnic.xyzжалюзи