Всеукраїнський марш протесту
Федерації профспілок України

ni!Незважаючи на різке зубожіння своїх громадян, український уряд в черговий раз вдався до прийняття антисоціальних рішень щодо підвищення ціни на природний газ та тарифів на електроенергію для населення, що призведе до зростання витрат на життєво необхідні товари і послуги в 1,5-2 рази та поставить на межу банкрутства комунальні підприємства теплоенергетики і водопостачання.

В результаті такого підвищення у принизливу чергу за державною допомогою у вигляді житлових субсидій стануть майже 9 млн. українських сімей. Але її отримають тільки найбідніші категорії громадян, а більшість працюючих відчують весь фінансовий тягар додаткових витрат.

З метою захисту прав та інтересів працюючих в умовах шокового підвищення цін і тарифів Рада Федерації профспілок України прийняла рішення провести 6 липня 2016 року у м.Києві Всеукраїнський марш протесту і пікетування Верховної Ради та Кабінету Міністрів України. В марші протесту братимуть участь представники профспілок усіх галузей та областей України, в тому числі і Тернопільщини.

Не дамо зробити себе жебраками – скажемо рішуче «ні»

тарифному геноциду українців !

            

   Обласна рада профспілок

uznat-otkuda.comпонятие брендингаcmsfree-anonymizer.ruмеждународные грузоперевозкиmatroyshka