Акція протесту працівників професійно-технічних навчальних закладів

img_20161013_13005513 жовтня 2016 року за організаційної підтримки  обласної ради профспілок, обласних профспілкових організацій працівників освіти і науки та агропромислового комплексу працівники професійно-технічних навчальних закладів області провели попереджувальний мітинг-пікет на захист своїх трудових прав. Під стінами Тернопільської обласної ради та обласної державної адміністрації зібралися біля 500 мітингувальників, які вимагали від керівництва області погашення заборгованості із виплати заробітної плати, виплати стипендій учням, а також подальшого повноцінного фінансування закладів профтехосвіти.

У своїх виступах активісти наголошували на повній відсутності фінансування навчальних закладів з обласного бюджету з липня 2016 року, внаслідок чого ця заборгованість і виникла. Неодноразові звернення до центральних і місцевих органів влади не дали позитивного результату, що змусило працівників галузі вдатися до активних масових дій.

До пікетуючих вийшли голова обласної ради Віктор Овчарук та голова обласної державної адміністрації Степан Барна, які пообіцяли врегулювати проблему у найближчий час.

Учасники мітингу-пікету прийняли резолюцію, в якій звернулися з відповідними вимогами до Президента України, Прем’єр-міністра України, голів Тернопільської обласної ради та обласної державної адміністрації.

Резолюція мітингу-пікету працівників професійно-технічних навчальних закладів Тернопільської області

Відділ соціально-економічного захисту

та правової роботи

money syncclassic vintage wedding dressdiciaконтурированиекитайские интернет магазины на русском языке с бесплатной доставкойcatdog