Про виконання Програми дій, профспілкову солідарність та сучасні соціальні виклики

21 березня 2017 року відбулось засідання ради Профоб’єднання, в якому взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик, заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа, та виконавчий директор Організації роботодавців області Валерій Смирнов.

На початку засідання ради відбулося нагородження кращих профактивістів області та переможців обласного конкурсу «Краща профспілкова організація Тернопільської обласної ради профспілок»

З основного питання  «Про роботу обласної ради профспілок та її членських організацій у 2016 році з виконання Програми дій на 2016-2020 роки» виступив голова обласної ради профспілок Андрій Присяжний. У своєму виступі він проаналізував роботу профспілок області у захисті соціальних прав членів профспілок, вказав на досягненнях та не вирішені питання в цьому напрямку.  Також він наголосив на необхідності дотримання принципів профспілкової солідарності у відстоюванні прав працівників та зміцнення внутріспілкової дисципліни.

В дискусії з обговорюваного питання взяли активну участь заступник голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки Оксана Піхурко, голова Бучацької районної організації профспілки працівників охорони здоров’я Стефанія Кумановська, голова обласної організації профспілки працівників культури Лариса Забігайло,  голова профспілкового комітету підприємства СЕ «Борднетце – Україна» Сергій Дмитрів.

Заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик поінформував присутніх про напрямки роботи органів виконавчої влади в гуманітарній сфері та шляхи вдосконалення діяльності закладів освіти, охорони здоров’я та культури.

Заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа торкнувся проблемних питань реформування бюджетних галузей, та закликав профспілки до співпраці у їх вирішенні.

За підсумками розгляду питань рада ініціювала проведення громадських слухань з питання реформування у галузі охорони здоров’я.