Поповнили знання з охорони праці

У рамках проведення Всесвітнього Дня охорони праці в обласній раді профспілок  відбувся  семінар-нарада з профактивом та фахівцями з охорони праці  підприємств, установ  та  організацій м. Тернополя та Тернопільського району.

Тема заходу:  Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці. Її розкрив у своєму виступі головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці управління Держпраці у Тернопільській області Олег Бандура, звернувши увагу присутніх на важливість збору і використання таких даних.

Про стан збору  та використання даних про безпеку та гігієну праці в профспілкових організаціях та співпрацю у цьому питанні між обласними галузевими, первинними профорганізаціями та службами охорони праці на підприємствах, Управлінням Держпраці в Тернопільській області. у своєму виступі зупинився технічний інспектор праці обласаної ради профспілок Михайло Марчук.

Начальник відділу інспекційної роботи, організаційно-аналітичного забезпечення, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг управління Держпраці Віктор Андрійчук у своєму виступі дав детальний аналіз травматизму та стану охорони праці на підприємствах області у 2016 році та першому кварталі поточного року.

З порядком розслідування та обліком нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві а також проблемними питаннями, які виникають під час розслідувань нещасних випадків, присутніх ознайомив завідувач сектором розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму управління Держпраці Михайло Бойко.

Досить вправно і в доступній формі бригада фахівців з центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф показала і навчила присутніх як надавати першу невідкладну допомогу при найбільш типових травмах.

На численні питання учасників семінар-наради виступаючі дали  відповді та роз’яснення, але найбільше питань отримали медики, які із задоволенням на них відповідали.