Символіка

ЕМБЛЕМА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРОФСПІЛОК  EmblemaОПИС ЕМБЛЕМИ

Враховуючи те, що Тернопільщина є аграрно-промисловою областю зі значним науково-освітнім потенціалом, при виготовленні емблеми використані такі символи геральдики як сніп, шестірня і книга.

           Емблема Профоб’єднання має форму стилізованої підкови, яка обрамлює сніп, шестірню і книгу як символи сфер діяльності членських організацій Профоб’єднання.
Центром емблеми (як візуально, так і за кольором) є великий пшеничний сніп, що символізує про переважаючу аграрну діяльність в області.

           Колоски снопа зв’язані перевеслом, що символізує про сутність діяльності профспілок в цілому (єдність, солідарність,).

           В нижній частині емблеми, на фоні снопа, розміщено стилізовану розгорнуту книгу, що символізує про широку науково-освітню діяльність в області.

           На задньому плані емблеми розміщено шестірню, що символізує про часткову індустріально-промислову діяльність в області.

           Напис “Тернопільська обласна рада профспілок” в нижній частині емблеми за формою нагадує підкову (символ оберегу, щастя), який неначе підтримує, єднає і оберігає усі символи емблеми.

           На фоні книги розміщено логотип Федерації профспілок України, оскільки Тернопільська обласна рада профспілок є членською організацією ФПУ.

          В кольоровому варіанті емблеми використані кольори Державного Прапора України.

 

ПРАПОР 
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРОФСПІЛОК
prapor Прапор Тернопільської обласної ради профспілок є офіційним символом Тернопільської обласної ради профспілок, атрибутом її членських організацій.

ОПИС:

          Прапор являє собою прямокутне полотнище зі співвідношенням сторін 2:3 синього кольору з горизонтальними жовтими смугами на горішньому й нижньому краях полотнища. Ширина кожної з них становить 1/10 довжини прапора.

          У центрі на білому крузі зображена емблема Тернопільської обласної ради профспілок. Діаметр білого круга – 2/5 ширини прапора.

          Прапор односторонній, зворотня сторона – дзеркальне відображення.

          Еталонний зразок прапора зберігається в службовому кабінеті голови Тернопільської обласної ради профспілок.

лобановский александр фотонаборы для наращивания ногтей интернет магазинЗащитные гели для десенсвадебній макияжТунянvisite à pied moscou